Szkółka narciarska dla dzieci (Alpy)

Niko Travel to szkółka narciarska dla dzieci (Alpy) kontynuująca tradycje Stowarzyszenia Aquasport, które od 2002 roku organizuje rodzinne i sportowe wyjazdy z tematem przewodnim doskonalenie oraz nauka jazdy na nartach w Alpach. Są to wyjazdy oparte na dwóch podstawowych kwestiach: sprawdzone hotele oraz polscy instruktorzy (w Alpach wymagane są specjalne pozwolenia, które każdy polski instruktor musi posiadać).

Szkółka narciarska dla dzieci - Alpy

Szkółka narciarska dla dzieci w Alpach to dość złożona sprawa – warto zaufać firmom, które znają się na tym i specjalizują. Na podstawową kwestię jaką jest efektywna nauka jazdy na nartach dzieci w Alpach składa się wiele czynników: przede wszystkim należy zacząć do wyboru dobrego miejsca na szkolenie dzieci. w Alpach takich miejsc jest dużo więcej niż w Polsce, natomiast trzeba mieć świadomość że duża część wyciągów stoków, na których możliwa jest nauka jazdy na nartach w Alpach  należy do lokalnych szkółek narciarskich. Zwykła polska szkółka narciarska w alpach często nie ma pozwolenia na korzystanie z nich, co wymusza jazdę na ogólnodostępnych stokach. Nasza szkółka narciarska dla dzieci (Alpy), jako jedna z niewielu posiada m.in. w Val di Sole pozwolenie na szkolenie na wyłączonych z ogólnego ruchu, łatwych stokach! Dzięki temu nauka jazdy na nartach dzieci jest bezpieczna i efektywna.

Polscy instruktorzy w Alpach

Częstym problemem w Alpach, jest nauka jazdy na nartach dzieci przez osoby które nie posiadają do tego uprawnień czy przygotowania. Polscy instruktorzy w Alpach mają obowiązek wcześniejszej rejestracji i zgłoszenia, a tym samym weryfikacji uprawnień. Nasza szkółka narciarska w Alpach  przechodzi wszelkie niezbędne procedury i zatrudnia tylko licencjonowanych i doświadczonych, polskich instruktorów.

Przedszkole Narciarskie, a nauka jazdy na nartach (Alpy)

Czy zastanawiałeś się kiedyś czy Twoje dziecko jest już gotowe na narciarską przygodę? Nauka jazdy na nartach dzieci to skomplikowana sprawa! Przede wszystkim trzeba skupić się na kilku ważnych sprawach: buty narciarskie, dobór nart, wiek dziecka, jego chęci i przede wszystkim otoczenie! O ile dobór nart oraz buty narciarskie dla dzieci to sprawy zależne od nas, to na wiek dziecka i jego stopień rozwoju mamy mniejszy wpływ. Niektóre dzieci zaczynają z powodzeniem jazdę już w wieku 3 lat to niektóre potrzebują jeszcze czasu i będą gotowe w wieku 5 lat. Przede wszystkim ważne żeby dziecko się nie zniechęciło – ważne aby no nie były same narty – gry i zabawy są niezmiernie ważne przy nauce narciarstwa dzieci. Wyjazdy narciarskie w Alpy z opcją Przedszkole narciarskie to gwarancja, że dziecko zakocha się w nartach!

Nauka jazdy na nartach w Alpach

Podsumowując: jeśli myślisz nad wyjazdem narciarskim dla dziecka zapoznaj się z najważniejszymi zasadami:

  1. Nauka jazdy na nartach dzieci to bardzo odpowiedzialne zajęcie – wybierz profesjonalną szkołę narciarską lub organizatora wyjazdów narciarskich. Sprawdź ich licencję!
  2. Jeśli kiedyś próbowałeś nauki dzieci na nartach to wiesz jak trudne to zadanie. Nie ucz własnych dzieci – zostaw je innym po to aby stworzyć dystans pomiędzy instruktorem nauki jazdy na nartach a dziećmi. Polscy instruktorzy w Alpach najlepiej sprawdzą się z mało rozumiejącymi dziećmi. Polska szkółka narciarska w Alpach to gwarancja ich kwalifikacji! 
  3. Na pewno wiesz jak niebezpieczne może być nauka jazdy na nartach dzieci w czasach, gdzie jazda carvingowa dominuje ze swoją prędkością. Postaw na wyjazdy narciarskie dla dzieci na bezpieczne stoki!
  4. Uwaga na kontuzje! Pamiętaj że nauka dzieci na nartach wymaga wcześniejszego przygotowania kondycyjnego. Przygotuj dziecko przed sezonem.
Zapisz się do newslettera

i otrzymaj rabat 5% na wyjazdy z NIKO

Subscribe to our newsletter

FreshMail.pl